TAX CONSULTANT

Finance & Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Auditare situatii financiare a companiilor client, stabilire obligatii datorate catre institutiile de stat
- Emitere opinii legale, elaborarea consultantei fiscale si contabile pentru clienti;
- Dezvoltare, implementare proceduri;
- Coordonare departament Taxe.

CERINTE

- Absolvent de studii superiore profil economic;
- Student ACCA sau Expert contabil;
- Experienta intr-o companie multinationala de consultanta pe o pozitie similara;
- Foarte bune cunostinte de lima engleza (scris, vorbit);
- Posesor carnet de conducere categoria B;
- Personalitate puternica, stapanire de sine, integritate, autodeterminare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, posibilitatea dezvoltarii unei cariere deosebite.

Finance Consulting este o companie multinationala de consultanta pentru afaceri si management.
Consultantii nostri ofera suport in recrutarea, evaluarea, motivarea personalului pentru toate nivelurile de cariera: Entry level, Middle management, Top management.