TAUTROPFEN TE VREA PARTE DIN ECHIPA DE AFILIATI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati/beneficii

- inscriere indiferent de varsta, experienta sau ocupatie
- program flexibil, afacere independenta
- pachet informational CD + tipar la inscriere
- bonusuri Tautropfen si ajutor la formarea propriei strategii de vanzare
- discount 20% la toate produsele pentru comenzi minime de 500 RON pe luna
- libertatea de a castiga oricat de mult, in functie de timpul investit
- reprezentarea unei companii puternice, numarul 1 ??n lume la produsele cosmetice ecologice de calitate Demeter.

Acest program de afiliere nu este un sistem piramidal. Nu vor exista subafiliati, iar desemnarea de afiliati pe fiecare judet va fi in numar limitat.

Job valabil pentru toata tara.

Mai multe detalii despre beneficii, responsabilitati si incheierea parteneriatului gasiti pe www.tautropfen.ro

CERINTE

Candidatul ideal

1. Persoana serioasa, dinamica, perseverenta, constienta de fenomenul ecologic
2. Interes sporit pentru sanatate
3. Orientare spre un nou stil de viata: sanatos, igienic, dinamic, armonios, civilizat
4. Acceptanta sporita la nou, incredere in natura
5. Responsabila si constienta de mediul inconjurator.