Tamplar+Montator

Mobila&Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucru in atelier in PAL melaminat de la debitare la montaj. Se vor folosi circularul, masini de aplicat cant, masini de gaurit, router, etc.
Participare la cel putin una dintre urmatoarele categorii de finisari MDF: infoliere, aplicare HPL, acrilic, furnir, lacuire, vopsire. Se va folosi presa iar vopsirea se face cu pistolul.
Montaj pe teren.
Uneori folosim elemente de lemn masiv. Deaceea experienta in lemn masiv desi nu este obligatorie constituie un avantaj pentru aplicant.
Deasemenea experienta in termoformarea plexiglasului, corianului, etc vor constitui competente bine apreciate.

CERINTE

Experienta in tamplarie si pasiune pentru aceasta meserie. Capacitate si dorinta de a invata in permanenta noi tehnologii si materiale.
Atentie la detalii si inclinatie catre calitate.
Flexibilitate in ceea ce priveste programul de lucru.
Disponibilitate pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

In functie de realizarile din luna respectiva.
In timpul deplasarilor se asigura masa si cazarea.
Pentru angajatii din provincie se asigura cazarea in cursul saptamanii.

Suntem o echipa de tamplari experti si tineri pasionati. Producem mobilier comercial de lux pentru marci renumite.