Tamplar Bucureşti (Popesti Leordeni)

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta oportunitate va ofera sansa de a va dezvolta cunostintele intr-un mediu international.

CERINTE

Citeste si interpreteaza planurile de executie si cele de detaliu pentru executarea lucrarilor in conformitate cu proiectul de executie
Efectueaza calculei matematice simple de apreciere a necesarului de material pentru executarea lucrarilor de tamplarie
Masoara si traseaza anplasamentul lucrarilor de dulgherie /tamplarie in conformitatea cu proiectul de executie
Organizeaza si curata propriul loc de munca in vederea desfasurarii activitatii de dulgherie /tamplarie.
Verifica calitatea lucrarilor executate
Remediaza defectiunile aparute astfel incat lucrarile executate sa corespunda cu proiectul de executie si nirmativele in vigoare
Identifica instrumentele , sculele, uneltele, masinile , utilajele necesare lucrarilor de executat
alege cu discernamant mijloacele de prelucrare a materialelor

BENEFICII OFERITE

Compania ofera provocari reale, mediu de lucru competitiv si oferta financiara peste atractiva.
Other notes
In cazul in care sunteti interest sa aplicati pentru aceasta pozitie, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra atat in limba romana cat si in limba engleza, adaugand la subiect numarul de referinta al jobului dorit.

Daca ati participat deja la un interviú la Grafton, va rugam sa contactati direct consultantul dumneavoastra via e-mail.
Numărul de referinţă 1-19-1322

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.