System & Network Administrator

CLASS IT OUTSOURCING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Configurarea si administrarea profesionala de sisteme de calcul si retele de calculatoare.

CERINTE

Cunostiinte temeinice hardware.
Cunostinte solide in administrarea sistemelor de operare desktop din familia Windows.
Cunostinte primare instalare , configurare , administrare servere Windows 2000, 2003.
Cunostiinte retelistica: configurare primara routere, switch-uri cu management.
Rezistenta la un ritm de lucru alert.
Dinamicitate, organizare, capacitate de invatare rapida.
Disponibilitate la program flexibil.
Capacitate buna de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa tanara.

IT Outsourcing inseamna substituirea departamentului dumneavoastra IT cu o echipa de profesionisti certificati, calificati si cu o vasta experienta in domeniu, oricand la dispozitia dumneavoastra. Compania Class este prima companie care ofera aceaste servicii pentru piata din Romania si lucreaza deja cu peste 50 de companii printre care: BGConta, New Pharm Europa, Carpatia Paper & Board, lantul de restaurante City Grill.