System Engineer

Consumer Product Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste imbunatatirea timpului de raspuns la problemelor utilizatorilor, precum si respectarea planului pentru intretinere pc-uri, imprimante
- Achizitioneaza echipamente IT conform procedurii
- Ofera suport in instalarea de programe, imprimante, resetarea de parole etc.
-Intocmeste si livreaza rapoarte lunare cu privire la pc-uri, imprimante
- Pastreaza in conditii optime echipamentelor IT.

CERINTE

- Absolvent / Student studii superioare de specialitate
- Cunostinte in depanare hardware pc-uri si servere
- Inclinatie spre documentare, informare in legatura cu cele mai recente tehnologii de calcul
- Bune abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare si planificare, abilitate de a lucra in echipa, rezistenta la stres, responsabilitate
- Constituie Avantaj: Certificare Microsoft MCSA, permis de conducere
- Disponibilitate de deplasare in tara.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Cursuri Microsoft.

Companie ce activeaza in domeniul FMCG, distribuitor al unei game variate de produse de larg consum.