System Analyst Junior

INTERBRANDS Marketing & Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si dezvoltarea de aplicatii folosite in cadrul companiei
- Realizarea de documentatie tehnica si de utilizare a aplicatiilor dezvoltate
- Desfasurarea activitatii postului se face in sediul central din Bucuresti beneficiind de suport software si hardware de ultima generatie.

CERINTE

- Programare baze de date in SQL si unul din limbajele Visual Basic, FoxPro sau Access.
- Reprezinta un avantaj lucrul cu baze de date Oracle.
- Experienta profesionala minim 1 an.
- Lucru in echipa, atentie la detalii, orientare spre rezultate si calitate, responsabilitatea muncii.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii de renume.
- Pachet salarial deosebit de atractiv, bonuri de masa
- Posibilitatea dezvoltarii personale prin cursuri de specializare (Oracle University, Microsoft CTEC)

INTERBRANDS Marketing & Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania, partener al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Gillette, Orkla Foods, Kotanyi.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, avand 34 de puncte de lucru,
sediul central fiind la Bucuresti.