System Analyst Junior

INTERBRANDS Marketing &Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si dezvoltarea de aplicatii folosite in cadrul companiei
- Realizarea de documentatie tehnica si de utilizare a aplicatiilor dezvoltate
- Desfasurarea activitatii postului se face in sediul central din Bucuresti beneficiind de suport software si hardware de ultima generatie.

CERINTE

- Programare baze de date in SQL si unul din limbajele Visual Basic, FoxPro sau Access.
- Reprezinta un avantaj lucrul cu baze de date Oracle.
- Experienta profesionala minim 1 an.
- Lucru in echipa, atentie la detalii, orientare spre rezultate si calitate, responsabilitatea muncii.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii de renume.
- Pachet salarial deosebit de atractiv, bonuri de masa
- Posibilitatea dezvoltarii personale prin cursuri de specializare (Oracle University, Microsoft CTEC)

Vrei sa te alaturi unei mari echipe de IT (23 de specialisti, hardware, software, database administration, help desk, comunicatii)?

Doresti sa iti construiesti o cariera intr-o companie de distributie cu o infrastructura IT impresionanta (servere Intel Itanium 2 si Xeon, Oracle 10g, retea Gigabit, VPN online cu punctele de lucru, sute de statii de lucru Pentium 4)?

Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra!

INTERBRANDS Marketing & Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2005 de 840.000.000 USD.), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Gillette, Kotanyi,Orkla Foods.

Asteptam aplicatiile voastre si va multumim anticipat pentru interesul acordat.