System administrator

Skin Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instalare, configurare si update-uri server, sisteme, aplicatii, periferice etc.;
- Back-up date, mentinere sisteme virus-free, mentinere securitate;
- Mentenanta hardware si software.

CERINTE

- Cunostinte excelente instalare, configurare, securitate Linux;
- Cunostinte excelente instalare, configurare periferice PC;
- Cunostinte excelente aplicatii MS WIN/Off etc.;
- Cunostinte excelente protocoale retea (TCP/FTP etc.), Enterprise Anti-Vir, Back-up, Disk Imaging etc.;
- Cunostinte excelente retele, cablare etc.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Masa asigurata
- Asigurare medicala

Prezenta pe piata din anul 2000, Skin este o companie de distributie pe piata IT, importatoare a unora dintre cele mai importante branduri internationale din domeniul tehnologiei informatiei. Gama de produse importata si distribuita de Skin cuprinde: Leadtek, MSI, GeCube, Geil, Tagan, Altec Lansing, AG Neovo, Iriver, Trekstor.