Supraveghetor Sala/Barman

MAXBET ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
* Ofera clientilor toate informatiile referitoare la modul de functionare al aparatelor la regulile de joc
* Supravegheaza permanent modul de desfasurare a activitatii in sala de joc
* Intocmeste incasarile zilnice si preda gestiunea
* Realizeaza platile corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti si incaseaza contravaloarea serviciilor

CERINTE

Daca esti la inceput de drum si nu ai experienta relevanta in niciun domeniu sau daca vrei sa-ti consolidezi o cariera, daca vrei independenta financiara, daca vrei un program de lucru flexibil, atunci este timpul sa aplici.
Acum poti sa le ai pe toate lucrand la MAXBET Romania!
Cerinte:
* Aspect placut si ingrijit
* Abilitati de calcul matematic
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare si relationare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, planificare si organizare
* Lucru in echipa, dar si individual
* Minim studii medii, finalizate cu diploma de Bacalaureat
* Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-perioada de training si acomodare
-salariu motivant si bonus in functie de realizari
-contract de munca
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-mediu de lucru placut
-echipa tanara si dinamica

Companie multinationala din domeniul Gambling cu peste 80 de sali in Bucuresti si provincie