Supraveghetor jocuri

Slot cafe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o firma internationala cu experienta vasta in cazinouri si restaurante care extindem activitatea si in Romania. Cautam supraveghetori jocuri si casieri.

SUPRAVEGHETOR JOCURI( FULL TIME)
Efectueaza plata castigurilor
Supravegheaza permanent aparatele de joc si modul de desfasurare a activitatii in sala de joc
Distribuie carduri si instruieste clientii asupra utilizarii lor si a beneficiilor
Explica clientilor regulile de joc
Introduce clientii in baza de date

CERINTE

Studii medii
Experienta in domeniu ( reprezinta un avantaj)
Abilitati excelente de comunicare
Persoana placuta, serioasa si sociabila
Cunostinte limba engleza - nivel mediu
Aptitudini de calcul matematic si operare calculator
Disponibilitate pentru lucrul in ture si ore de noapte
Experienta similara reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

- instruire de specialitate si dezvoltare profesionala
- posibilitati de avansare
- echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor
- contract de munca
- pachet salarial atractiv

ASTEPTAM CV-URILE DVS. INSOTITE DE FOTOGRAFIE

DESCRIEREA FIRMEI

International company acting in F&B and gaming industry