SUPORT TEHNIC SQL-VISUAL BASIC

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata:
- este detasata in cadrul companiei-client (producatoare de automobile)
- desfasoara activitati de suport tehnic pentru bazele de date si aplicatiile instalate la client
- raspunde solicitarilor clientului legate de functionarea aplicatiei

CERINTE

Candidatii trebuie sa aiba:
- studii superioare, preferabil de specialitate: cibernetica, matematica, automatica, informatica de gestiune
- experienta profesionala: minim 6 luni
- cunostinte de: Visual Basic, SQL
- constituie avantaj cunostintele de: Oracle, PHP, design baze de date
- limba engleza-nivel avansat
- limba germana- constituie avantaj

Dorim, de asemeni, ca viitorul coleg sa aiba abilitati dezvoltate de comunicare, sa fie prompt in solutionarea problemelor aparute si foarte amabil.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- perspective reale de dezvoltare salariala (crestere - salariala anuala de pana la 20%) si personala (posibilitate de avansare)
- asigurare medicala
- telefon de serviciu
- bonus consistent la final de an

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.
Clientul nostru este o companie de consultanta IT, ce ofera un mediu de lucru modern si provocator si unde sunt apreciate adevaratele valori.