SUPORT TEHNIC SISTEME CLIMATIZARE

Genco

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura consultanta in instalarea si punerea in functiune a sistemelor de climatizare la sediul clientului ;
- asigura masurarea si monitorizarea tuturor parametrilor necesari completarii documentatiei pentru garantia producatorului ;
- asigura mentenanta si interventia (service-ul) la sediul clientului.

CERINTE

- studii superioare finalizate (electrotehnica sau automatizari) ;
- cel putin 1 an experienta intr-o pozitie similara ;
- cunostinte medii de limba engleza (limba italiana constituie un avantaj) ;
- capaciatate de organizare si planificare a muncii ;
- permis de conducere si disponibilitatea de a se deplasa in tara

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru dinamic si un pachet atractiv de beneficii

GENCO TRADE este distribuitor exclusiv pentru gama de produse electronice si electrocasnice a unor producatori de renume mondial ca SAMSUNG, GENERAL ELECTRIC, SCARLETT, DeLonghi- CLIMAVENETA si a brand-ului propriu FOURLIS. Totodata este francizor pentru lantul de magazine INTERSPORT