Suport tehnic retea retail Mr. Bricolage

S.C. 4E SOFTWARE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Foarte importanta experienta in sisteme retail. Disponibilitate pentru deplasari (atat in Bucuresti cat si in tara) si lucru la sediul clientului.

CERINTE

Cunostinte in programare la nivel conceptual, nivel mediu/avansat de SQL, My SQL, Ms SQL Server. Avantaj pentru experienta anterioara in domeniu.
Carnet de sofer.

BENEFICII OFERITE

Telefon, decontare transport, bonuri de masa.

EXTREME PROGRAMMING la cel mai inalt nivel in scopul furnizarii de solutii IT create de o echipa de experti.
Oferim: solutii individuale de automatizare si imbunatatire a proceselor de afaceri; CRM - Automatizarea/ Managementului relatiei cu clientul realizata prin suita de produse Synchrony- CRM; Consultanta de arhitectura software, evaluare sisteme IT; Proiecte pentru Internet (aplicatii web, baze de date on-line,aplicatii multimedia on-line; Solutii de tranzactionare online pe bursa BVB / grafica si CAD; Monitorizare si audit pe proiecte guvernamentale si europene.