SUPORT TEHNIC IT - CASE DE MARCAT FISCALE

SELIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Aigura montajul si programarea echipamentelor fiscale (taximetre)
- Asigura service-ul pentru echipamentele instalate
- Diagnosticheaza si repune operativ in functiune echipamentele montate
- Prioritizeaza si rezolva diferite probleme aparute in acelasi timp
- Disponibilitate de a rezolva problemele clientilor si in afara orelor de program (atunci cand este cazul)
- Dificultatea tehnica in rezolvarea problemelor nu este foarte ridicata dar presupune responsabilitate, seriozitate si operativitate

CERINTE

Studii superioare sau medii
- Capacitate si disponibilitate de a invata
- Abilitati de comunicare si relationare
- Simt dezvoltat al raspunderii, punctual, corect, loial companiei, organizat si atent la detalii
- Rabdare si tact in comunicarea cu clientii
- Rezolvarea problemelor prompt, individual sau in echipa
- Experienta in utilizare echipamente IT (PC, imprimante si echipamente fiscale)
- Cunostiinte temeinice Windows XP, 7, 10
- Cazier judiciar fara antecedente penale
- Engleza, scris citit

BENEFICII OFERITE

Se vor prezenta in cursul interviului

Vanzare, distributie si service echipamente fiscale, cantare electronice, taximetre, software pentru punctele de vanzare