SUPORT TEHNIC - GERMANA

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Qualia recruteaza personal pentru Suport Tehnic in Limba Germana pentru clientul sau, companie multinationala - lider in domeniul serviciilor de consultanta IT&C .
- Oferirea de suport tehnic specific clientilor companiei:
- Analizarea problemelor semnalate de clienti (telefonic, prin e-mail sau prin pagina web)
- Evaluarea problemelor si alegerea modalitatilor de solutionare
- Oferirea de feed-back clientilor cu privire la cauzele si solutiile problemelor semnalate

CERINTE

- Limba GERMANA nivel avansat (vorbit, scris, citit);
- Limba ENGLEZA ¿ nivel avansat (vorbit, scris, citit);
- Foarte bune cunostinte IT (Office, Internet, SO);
- Bune abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Experienta pe o pozitie similara minim 6 luni.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa;
- Participarea la programe de training si team-building;

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.