Suport Departament Administrativ

ESOP Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

ESOP angajeaza suport pentru departamentul administrativ pentru diverse comisioane ce tin de achizitii, probleme administrative etc.

O prezentare succinta a firmei noastre puteti gasi pe site-ul firmei.

CERINTE

- Cautam o persoana corecta, sociabila, indrazneata, adaptabila si non-conflictuala;
- Permisul de conducere categoria B este obligatoriu;
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj;
- Experienta nu este necesara.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision;
- Carte de munca;
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul administrativ;
- Mediu de lucru profesional.

ESOP este compania imobiliara aflata in primele 10 firme de profil din Bucuresti specializate in inchirieri imobiliare. Echipa formata din tineri absolventi de studii superioare ofera un mediu placut de lucru.