SUPORT BAZE DE DATE SQL

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele atributii ale viitorului angajat vor fi:
- este detasat in cadrul companiei-client (producatoare de automobile)
- desfasoara activitati de suport tehnic pentru bazele de date si aplicatiile instalate la client
- raspunde solicitarilor clientului legate de functionarea aplicatiei

CERINTE

Skill Team - www.skillteam.ro - este un integrator de solutii H R, constient de rolul pe care oamenii il joaca intr-o organizatie. Noi intelegem ca succesul, performanta si dezvoltarea personala si profesionala depind de angajatul potrivit pe pozitia adecvata.

Iti propunem pozitia de SUPORT TEHNIC SQL, pentru clientul nostru, o companie multinationala de consultanta IT.

Este important pentru clientul nostru ca persoana responsabila cu Suportul Tehnic sa aiba:

- studii superioare, preferabil de specialitate: cibernetica, matematica, automatica, informatica de gestiune
- experienta profesionala: minim 6 luni
- cunostinte de: Visual Basic, SQL
- constituie avantaj cunostintele de: Oracle, PHP, design baze de date
- limba engleza-nivel mediu/avansat

De asemeni, candidatul trebuie sa aiba abilitati dezvoltate de comunicare, sa fie prompt in solutionarea problemelor aparute si foarte amabil.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- perspective reale de dezvoltare salariala (crestere - salariala anuala de pana la 20%) si personala (posibilitate de avansare)
- asigurare medicala
- telefon de serviciu
- bonus la final de an