Supervizor vanzari ¿ Brasov

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, o companie de renume pe piata FMCG din Romania, recrutam Supervizor Vanzari, zona Brasov.

Responsabilitati:

- implementarea politicii de vanzare a companiei;
- atingerea targetului de vanzare;
- coordonarea echipei de agenti de vanzari;
- dezvoltarea si mentinerea unei excelente relatii de parteneriat cu clientii;
- incasarea la timp a debitelor;
- monitorizarea pietei si a concurentei in zona alocata;
- sarcini administrative.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in domeniul vanzarilor (FMCG);
- minim 2 ani experienta in coordonarea unei echipe de vanzari;
- cunoasterea produselor, cunoasterea pietei FMCG, cunostinte despre competitie;
- tehnici de vanzare, cunostinte de merchandising - minim 3 ani experienta in domeniul vanzarilor (FMCG);
- tehnici de vanzare, cunostinte de merchandising ¿ avantaj;
- studii medii/superioare;
- cunostinte de operare PC;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial stimulativ si posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-un mediu profesionist.

Recruitment company offering realistic and professional services to local and international clients