SUPERVIZOR PRODUCTIE

ALUMIL ROM INDUSTRY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Urmarirea si organizarea fluxului de productie:
- planificarea procesului de productie;
- controlul procesului de productie in conformitate cu procedurile si standardele (normele) in vigoare;
- urmarirea aplicarii sistemelor de asigurare a calitatii, de siguranta a personalului si asigurare a protectiei mediului inconjurator;
- urmarirea activitatii de aprovizionare cu substante, pudre, materiale de intretinere si de protectie;

2. Gestionarea eficienta a echipei din subordine.

CERINTE

Studii superioare absolvite (inginerie chimica - de preferat);
Experienta intr-un domeniu similar de minim 3-4 ani;
Cunostinte operare PC (MS Office);
Excelente abilitati de organizare si planificare;
Capacitate de asimilare rapida a informatiilor;
Limba engleza - mediu.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala;
Conditii de perfectionare profesionala;
Mediu de lucru stimulativ.
Numai persoanele selectionate vor fi contactate in vederea participarii la interviu.

ALUMIL este cel mai mare grup din Grecia care se ocupa cu extrudarea aluminiului si unul dintre furnizorii cei mai cunoscuti din Europa de sisteme din aluminiu pentru toate aplicatiile din domeniul constructiilor.

Cu o experienta de 25 ani, ALUMIL este una dintre cele mai dezvoltate firme din domeniul proiectarii si producerii de profile, avand linii de productie de ultima tehnologie in toate fabricile sale. Compania detine sase fabrici ultramoderne in spatiul balcanic (patru in Grecia, una in Romania si una in Bulgaria).

ALUMIL Rom Industry (www.alumil.ro) este principala subsidiara a grupului, avand puncte proprii de distributie in 21 mari orase ale Romaniei.