SUPERVIZOR OPERATIUNI INTERNE (ref SOI03)

121MARKETING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza si verificadesfasurarea activitatlor de introducere de date si activitatile de mailing.

CERINTE

Cautam persoane tinere si responsabile, cu chef de munca si minte destupata, curioase si dornice mereu sa invete lucruri noi. Ne intereseaza firile comunicative, vesele si deschise, dar totodata organizate si eficiente.
- persoana dinamica, serioasa si responsabila
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- experienta in supervizarea unei echipe
- disponibilitate la program prelungit
- lucru in conditii de stres
- cunostinte de utilizare a PC (Word, Excel)
- permis auto B

BENEFICII OFERITE

Oferim tot ceea ce este nevoie pentru a face pe cineva fericit cu locul sau de munca: salariu bun, beneficii suplimentare, training-uri si un mediu de lucru personalizat. In plus, sansa unei cariere ascendente intr-o companie deosebita. A oamenilor care lucreaza deja la noi.

Suntem o agentie de marketing direct cu sediul central in Bucuresti.