SUPERVIZOR MONTAJ

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si garanteaza fabricarea masinilor
- ??i anim? echipa si participa direct la obtinerea obiectivelor de productie si calitate
- Conduce membri echipei sale: gestioneaza absentele, intarzierile, concediile si accidentele de munca, evalueaza competentele si performantele echipei sale, recruteaza, primeste si integreaza noii angajati.
- Propune necesitatile privind crearea atunci cand acest lucru este necesar.
- Asigura comunicarea directa in perimetrul sau.
- Respecta si face respectate regulile de securitate in vigoare, procedurile ISO, modurile operatorii, regulile de functionare interna si calitatea

CERINTE

- Studii in domeniul inginerie, mecanica
- Experienta de minim 2 ani in domeniu pe post de management de productie.
- Leadership natural, capacitati organizare (management) si de analiza
- Limba engleza sau franceza la nivel de conversatie
- Permis de conducere si masina

BENEFICII OFERITE

Salar brut: 600-700 euro
Transport decontat

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie producatoare de platforme elevatoare, unul din liderii mondiali in acest domeniu, cu unitate de productie la Pitesti.