Supervizor Magazin Pariuri sportive si non-sportive

Perform HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si supervizarea generala a magazinului, a clientilor si a incasarilor
- relationarea cu clientii: formulare, incasari, indrumare, alte servicii;
- activitati administrative si logistice, legatura cu furnizorii;
- legatura cu management-ul Companiei: rapoarte periodice de activitate a magazinului (incasari, clienti, actiuni de promovare locala etc)
- coordonarea altor membri de echipa (in locatiile in care este necesar acest lucru)
- evidenta zilnica a situatiei financiare a magazinului.

CERINTE

Perform HR recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie care va deschide in Bucuresti un lant de magazine de pariuri sportive si non-sportive, aparate de joc de tip slot machines si acces internet.

- abilitati foarte bune de comunicare, inter-relationare, de intelegere a nevoilor clientilor;
- persoana corecta, flexibila, responsabila, atenta la detalii;
- abilitati de a gestiona situatii conflictuale, reclamatii, clienti dificili;
- experienta pe un post asemanator / de lucru intr-un magazin se considera un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix, bonuri de masa;
- bonusuri din vanzari si de performanta (individuala si a magazinului).

Perform HR este o companie de resurse umane, specializata in trei arii de activitate:
selectie si recrutare de personal, evenimente de cariera pentru tinerii profesionisti
din Romania si consultanta in resurse umane.

Perform HR recruteaza pentru unele dintre cele mai mari companii din Romania, oferind
permanent numeroase oportunitati de cariera tinerilor profesionisti.

Mai multe informatii despre noi puteti gasi pe site-ul nostru oficial, www.performhr.ro