Supervizor lucrari instalatii sanitare

IMSAT GROUPE SNEF

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului de santier si are 10-20 de oameni in subordine
Responsabilitati:
- supravegherea subcontractorilor si personalului Imsat
- intocmirea lnecesarului de materiale
- controlul tehnic al executiei lucrarilor de instalatii sanitare
- coordonare lucrari
- puneri in functiune instalatii sanitare

CERINTE

Studii:Facultatea de constructii, Sectia Instalatii
Experienta minim 5 ani pentru ingineri in domeniul instalatii sanitare sau 10 ani pentru tehnician superior(maistru)
Cunostinte operare PC: Word, Excel, Power Point
Limbi straine: engleza nivel bine (franceza constituie avantaj)
Permis categoria B
Abilitati bune de analiza si sinteza
Capacitate de intocmire planuri si programe de lucru
Coordonare lucrari, puneri in functiune instalatii sanitare
Abilitati bune de comunicare
Atentie si viteza de reactie foarte buna
Spirit de initiativa
Stapanirea procesului decizional

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Salariu atractiv
Bonuri de masa
Prime

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale