Supervizor lucrari de climatizare si termo ventilatii

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului de santier si are 10-20 de oameni in subordine

Responsabilitati:
- supravegherea subcontractorilor si personalului Imsat
- intocmirea necesarului de materiale
- controlul tehnic al executiei lucrarilor de climatizare, incalzire si ventilatii
- coordonare lucrari
- puneri in functiune instalatii termoventilatii

CERINTE

- Studii: Facultatea de constructii, Sectia Instalatii
- Experienta minim 5 ani pentru ingineri in domeniul instalatii de incalzire si climatizare sau 10 ani pentru tehnician superior(maistru)
- Cunostinte operare PC: Word, Excel, Power Point
- Limbi straine: engleza nivel bine (franceza constituie avantaj)
- Permis categoria B
- Abilitati bune de analiza si sinteza
- Capacitate de intocmire planuri si programe de lucru
- Coordonare lucrari, puneri in functiune instalatii termoventilatii
- Abilitati bune de comunicare
- Atentie si viteza de reactie foarte buna
- Spirit de initiativa
- Stapanirea procesului decizional

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist;
- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa;
- Prime.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale