Supervizor logistica

HPDI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania ofera servicii specializate de publicitate. . Organizatia s-a cladit pe o echipa tanara, entuziasta si cu un ridicat simt al responsabilitatii, in lumina valorilor care stau la baza culturii noastre: profesionalism, flexibilitate, etica, pasiune si prietenie

-sa fie disponibil pentru munca de teren
-sa cunoasca bine Bucurestiul
-sa fie o persoana muncitoare
-sa fie capabil sa indeplineasca obiectivele trasate
-sa ii placa sa lucreze in echipa, dar si singur
- sa aiba abilitati tehnice

CERINTE

Activitate de teren:
- montare rame ( panouri publicitare)
- decorare rame publicitare
- monitorizare campanii publicitare
- neutralizare rame publicitare
- activitati de curierat
- alte activitati conexe

BENEFICII OFERITE

oferta contine pachet salarial motivant, bonusuri lunare de performanta, posibilitatea de a castiga experienta intr-un colectiv tanar si dinamic.

Companie de recrutare, cercetari de piata, direct search, training, b2b.