Supervizor Junior Sales

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Coordoneaza o echipa de agenti de vanzari, a caror activitate se desfasoara pe teren;
¿ Organizeaza activitatea intregii echipe prin distribuirea unui anumit volum de munca ce trebuie realizat de catre fiecare agent in parte;
¿ Supravegheaza activitatea pe teren si ofera suport agentilor de vanzari, pentru eficientizarea procesului de vanzare si a relatiei cu clientul;
¿ Este responsabil de realizarea target-urilor stabilite si contribuie la indeplinirea obiectivelor companiei;

CERINTE

¿ Student in an terminal sau absolvent studii superioare;
¿ Experienta de cel putin 1 an in domeniul vanzarilor si in coordonarea unei echipe;
¿ Capacitatea de a-i instrui si de a-i ajuta pe altii
¿ Foarte bune abilitati de comunicare;
¿ Cunostinte operare PC (MS Office);
¿ Cunostinte bune de limba engleza;
¿ Atitudine proactiva;
¿ Rezistenta la stres.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]