Supervizor Instalatii - Bucuresti, Oradea

MIVAN KIER JV LTD. NEWPARK

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Organizeaza si supravegheza activitatea de pe santier;
· Analizeaza variantele de proiectare si de executie;
· Supravegheaza sau urmareste instalarea materialelor si a echipamentelor pe santier, in conformitate cu cerintele clientului;
· Urmareste activitatile de pe santier (programare, achizitionarea materialelor, relatia cu subcontractorii, contracte, situatii de plata, asigurarea calitatii);
· Mentine si dezvolta relatia cu subcontractorii si cu autoritatile;
· Asigura suportul tehnic necesar executiei lucrarilor mecanice;
· Intocmeste Raportul de evolutie a lucrarilor;
· Intocmeste Rapoartele de lucrari saptamanale pentru fiecare etapa din cadrul derularii proiectului;
· Are grija de toate plansele utilizate pe santier si verifica plansele folosite pe santier de catre subcontractori.

CERINTE

· Absovent al unui colegiu tehnic;
· Cunoasterea programului AUTOCAD;
· Buna cunoastere a limbii engleze;
· Experienta de cel putin 3 ani in domeniu;
· Abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

Mivan (www.mivan.com) si Kier (www.kier.co.uk), lideri mondiali in domeniul constructiilor si-au unit activitatea in Romania sub forma unui Joint Venture in anul 2000.
In calitate de antreprenor general, compania a realizat un program de alimentare cu apa la sate, precum si un proiect de locuinte sociale in orasele importante din tara.
In prezent, Mivan Kier dezvolta proiecte de referinta precum Liberty Mall si Newtown Residence in Bucuresti si un lant de 10 mall-uri in tara.