SUPERVIZOR ECHIPA VANZARI- DIVIZIA \"KARA MIA\"

Group Queen Monaco

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza, controleaza, motiveaza si dezvolta echipa de vanzari “Sweet Home”;
- impreuna cu agentii din subordinea sa implementeaza politicile si strategiile de vanzare;
- stabileste politica de dezvoltare a activitatii de distributie pentru produsele din gama Sweet Home;
- urmareste derularea proiectelor negociate de agenti, acordandu-le suport si asistenta in conducerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;
- mentine si dezvolta relatii directe cu clientii importanti, in scopul cresterii fidelitatii acestora;
- verifica raportarile zilnice ale agentilor si intocmeste raportari saptamanale catre superiori.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in vanzari, de preferat in domeniul non-alimentar;
- experienta de minim 1 an in supervizarea/ coordonarea unei echipe de vanzari;
- spirit de echipa, initiativa, dinamism, seriozitate;
- abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- putere de persuasiune, rabdare, abilitati de auto/-organizare;
- carnet de conducere categoria B;
- domiciliu stabil in Bucuresti sau viza de flotant in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- sansa de a lucra intr-una din cele mai mari companii de distributie pentru bunurile de larg consum din tara, alaturi de o echipa de profesionisti- sansa de a intra in "familia Queen Monaco";
- masina si telefon de serviciu.

Group Queen Monaco este una dintre cele mai reprezentative companii de distributie pentru bunurile de larg consum, cu o experienta in distributie de peste 10 ani de zile. Avand o retea bine organizata si dezvoltata in toata tara, portofoliul de clienti se extinde rapid. Compania detine un portofoliu impresionat de branduri proprii- KARA MIA, TOP CLASS, SUN FOOD-, alaturi de branduri internationale renumite.

Pentru mai multe informatii despre Queen Monaco, puteti accesa site-ul www.queenmonaco.ro.