SUPERVIZOR CURATENIE

Evolve today

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Supervizarea echipelor de curatenie (spatii comune&birouri&spatii verzi) pentru a se asigura de buna desfasurare a acestora;
• Identificarea solutiilor si echipamentelor optime de prestare a serviciilor de curatenie;
• Verificarea activitatii prestate de catre operatorii de curatenie;
• Dimensionarea stocului de materiale necesar inceperii activitatii;
• Planificarea activitatilor zilnice si coordonarea agentilor de curatenie din subordine;
• Informeaza superiorul despre situatiile speciale aparute;
• Centralizeaza si intocmeste rapoarte pe care le comunica superiorului ierarhic privind activitatea de curatenie (incidente, cereri clienti, propuneri, sesizari, etc);
• Asigura suport colegilor atunci când este solicitat, fără să isi neglijeze responsabilităţile proprii;

CERINTE

• Experienta in domeniul curateniei si spatiilor verzi sau domenii conexe
• Studii medii/superioare prezinta un avantaj
• Cunostinte Microsoft Office: minime, de preferat
• Abilităţi de organizare
• Bune abilitati de comunicare si relationare
• Lucrul in echipa
• Seriozitate, responsabilitate, punctualitate, orientare catre solutii, pro-activitate, corectitudine, flexibilitate
• Atenţie deosebită la detalii
• Disponibilitatea de a lucra la program prelungit/in ture de zi/weekend (atunci cand apar diverse proiecte sau se fac tratamente speciale)

BENEFICII OFERITE

• Salariu 1800 lei net + bonuri de masa (15 lei/tichet)
• Abonament medical dupa perioada de proba
• Prime Craciun/Paste si alte bonusuri ocazionale in functie de proiect

Suntem o companie complexa ce ofera servicii de consultanta si recrutare.

Evolutia transpusa in performanta, profesionalism, echilibru si satisfactie.