Supervizor Call Center

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ seteaza obiectivele, monitorizeaza si evalueaza indeplinirea acestora;
¿ analizeaza statistici, intocmeste rapoarte si propune solutii de optimizare a activitatii;
¿ este responsabil de aplicarea sistemului de evaluare a personalului si de comunicarea rezultatelor in cadrul departamentului
¿ coordoneaza si monitorizeaza calitatea serviciilor call center
¿ consiliaza activitatea operatorilor call center privind activitatea desfasurata
¿ raporteaza periodic rezultatele activitatii echipei coordonate
¿ propune solutii de motivare a echipei

CERINTE

Studii:
¿ studii superioare finalizate
¿ de preferat, cursuri de comunicare

Experienta:
¿ experienta relevanta intr-o pozitie manageriala in cadrul unui Call Center

Cerinte:
¿ abilitati excelente de comunicare si relationare
¿ aptitudini dovedite de coordonare
¿ atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
¿ perseverenta in atingerea obiectivelor
¿ capacitate de analiza si sinteza
¿ Rezistenta la stres si capacitatea de a reactiona si a gasi solutii optime in situatii de criza
¿ cunostinte PC: MS Office, software de raportare - obligatoriu
¿ cunostinte foarte bune de limba Engleza

BENEFICII OFERITE

¿ salariu motivant
¿ telefon mobil

Companie privata cu capital integral romanesc specializata in servicii de tip call center - doreste sa angajeze prin intermediul Dynamic HR: Supervizor Call Center.

Aceasta pozitie reprezinta o excelenta oportunitate pentru aplicarea cunostintelor si abilitatilor in coordonarea unei echipe.