Supervizor Activitate Clienti

EXCEL SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si supervizarea activitatii personalului pentru curatenie repartizat la sediile clientilor companiei;
- mentinerea relatiei cu reprezentantii clientilor din punct de vedere operational (aspecte legate de administrarea si prestarea serviciilor de curatenie contractate);
- verificarea si monitorizare calitatii serviciilor prestate si imbunatatirea/ eficientizarea activitatii de curatenie;
- monitorizarea inventarelor de echipamente si material la locatiile contractate.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- persoana dinamica, atenta la detalii, organizata, responsabila, autoritara;
- experienta in coordonarea activitatii mai multor echipe reprezinta un avantaj;
- permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj (in cazul in care nu este detintor al permisului de conducere categoria B, posibilitatea obtinerii acestuia intr-un timp foarte scurt de la angajare este obligatorie).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- autoturism de serviciu si telefon;
- mediu de lucru motivant si placut.

Companie specializata in prestarea de servicii profesionale de curatenie pentru sedii de firme si cladiri de birouri.