Supervizor

S.C. Eurest Rom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunostinte in domeniul alimentatiei publice;
- Supervizeaza si organizeaza activitatea cantinelor;
- Mentine un contact strans cu consumatorii si clientii;
- Supervizeaza respectarea standardelor de prezentare, igiena si calitate;
- Supervizeaza personalul si propune efectuarea de cursuri specifice domeniului de activitate;
- Urmareste respectarea procedurilor financiar contabile si a dispozitiilor legale.

CERINTE

- Experienta minima in domeniu 1 an;
- Cunostintele de limba engleza constituie un avantaj;
- Persoana dinamica;
- Prezenta de spirit;
- Bun organizator;
- Capacitate de organizare a echipei;
- Abilitati de lucru in MS Office (Excel, Word);
- Abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- Studiile superioare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Masa asigurata
Sistem de salarizare atractiv

Eurest este membra a Grupului Compass, lider mondial in domeniul restauratiei colective si comerciale, Grup ce are mai mult de 370 000 de angajati care isi desfasoara activitatea in 90 de tari din lumea intreaga si care inregistreaza o cifra de afaceri mai mare de 20 miliarde de euro.

Misiunea noastra consta in administrarea de la A la Z in numele clientilor nostrii a activitatii din cantine.

Fiecare din clientii nostri este unic, iar unicitatea noatra consta in maniera in care venim in intampinarea gusturilor lor.