SUPERVISOR VANZARI - Bucuresti

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de vânzări, marketing şi merchandising de produse alimentare din România, cu peste 10.000 clienţi activi direcţi şi acoperirea întregului teritoriu naţional.

Garantăm pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Orkla, Campina şi brandul propriu, Don Gustosso.

Pentru detalii privind activitatea şi partenerii companiei, precum şi pentru o viziune de ansamblu privind Grupul Whiteland, accesaţi pagina www.whiteland.ro.

De anul acesta, am activat portalul de comerţ on line, http://e.whiteland.ro, pentru a da posibilitatea consumatorilor noştri de a comanda produsele dorite direct de la depozitele Whiteland, cu discounturi lunare de până la 15-20%.

RESPONSABILITATI:

Conduce, antreneaza, motiveaza si controleaza echipa de vanzari catre atingerea tuturor obiectivelor cheie, incluzand:

- indeplinirea obiectivelor de vanzari si incasari,
- merchandising,
- acoperirea optima a pietei,
- mentinerea si imbunatatirea relatiilor cu clientii,
- respectarea politicilor comerciale si de acordare a creditelor.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Minimum 3 ani de experienta in domeniul vanzarilor (FMCG);
- Minimum 2 ani de experienta in coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari;
- Capacitati de coordonare, planificare si organizare;
- Abilitati de comunicare, negociere, relationare;
- Responsabilitate, constiinciozitate;
- Rezistenta la stres, optimism, disponibilitate la program prelungit;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis auto (minimum 2 ani).

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- mediu de lucru profesionist;
- cultura organizationala puternica;
- pachet salarial atractiv;
- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- programe de training pentru dezvoltare in cadrul companiei.

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!