Supervisor/ Reprezentant Vanzari Cluj/Timisoara/Bucuresti

Total Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea zonei prin identificarea de noi puncte de vanzare;
-gestionarea teritoriului prin monitorizarea clientilor din portofoliu;
-gestionarea clientilor si a comenzilor aferente;
- Promovarea produselor companiei catre clienti si asigurarea consultantei in relatia cu acestia;
- Intocmirea de rapoarte specifice departamentului;
- Atingerea obiectivelor propuse, respectand politica firmei si procedurile interne.

CERINTE

-Studii superioare;
-Experienta de minim un an in vanzari;
-Cunostinte de limba engleza- nivel mediu;
-Abilitati de comunicare si negociere;
-Abilitati de planificare si organizare a activitatii;
-Persoana dinamica si ambitioasa, orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

For more information, please visit our site: www.tbs.ro

Clientul nostru este o companie multinationala din domeniul productiei bunurilor de larg consum - alimentatie, aflata pe locul 10 la nivel mondial. Datorita succesului deosebit al produselor sale pe piata romaneasca, firma isi dezvolta actuala capacitate de vanzare la nivel national.