SUPERVISOR PROIECT-Team Leader echipa promovare (Part time)

Business Ideas Provider Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea echipelor alocate in subordine,
- realizeaza evaluarea si propune spre motivare personalul prestator,
- centralizeaza si prelucreaza informatiile cu privire la calitatea implementarilor,
- dezvolta relatiile cu partenerii BIP Grup.

CERINTE

- experienta in activitati similare,
- cunoscator detalii organizare proiecte promovare,
- posesor permis conducere categ B,
- posesor auto, cu disponibilitatea de a fi folosit in interes de serviciu;

BENEFICII OFERITE

- decontarea integrala a transportului efectuat in interes de serviciu,
- compania deconteaza integral contravaloarea cursurilor de formare profesionala,
- compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului,
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

BIP Grup este o principala sursa pentru externalizarea serviciilor de merchandising, promovare si distributie POSM, avand avantajul:
- acoperirii nationale,
- structura performanta la nivelul fiecarei divizii (peste 500 angajati),
- echipe specializate food & non-food,
- sisteme performante de comunicare si monitorizare,