Supervisor Operatiuni Aparate de Joc

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea, implementarea si respectarea cadrului procedural pentru activitatea specifica;
- Intocmirea de rapoarte financiare si de activitate catre managementul companiei;
- Instruirea personalului operational;
- Monitorizarea continua a derularii operatiunilor pe domeniul de activitate;
- Planificarea si aplicarea strategiei de dezvoltare;
- Reprezentarea companiei in relatiile cu partenerii contractuali;
- Supervizarea si coordonarea activitatii specifice la nivel national.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta ca manager/coordonator de proiect/ operatiuni - minim 1 an (avantaj);
- Experienta in mentinerea relatiilor de colaborare cu partenerii contractuali;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare;
- Cunostinte solide de MS Office;
- Persoana proactiva, orientata catre rezultate;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara;
- Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonuri de masa;
- telefon de serviciu.

Clientul nostru este o companie britanica de pariuri sportive si nonsportive, investitie a unui celebru grup britanic, grup cu o cifr¿ de afaceri de peste 2 miliarde de euro.

Business IQ is specialized in providing recruitment and selection services on the Romanian market. We focus on the specifics of your industry and help you make informed decisions about the right people for your business.
We help our clients communicate, attract and select the best professionals and support our partners in the area of image building and recruitment.
Visit www.ecareer.ro for more information on our open positions.