SUPERVISOR NATIONAL MERCHANDISERI

Firenze Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si imaginii firmei;
- Coordonarea activitatii de mercantizare la nivel national
- Recrutarea si selectia echipei de merchandiseri;
- Dezvoltarea vanzarilor ;
- Organizarea si supervizarea de promotii produse.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta de minim 1 an pe un post similar (FMCG);
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Orientare catre client si rezultate;
- Domiciliul stabil in Ploiesti/Bucuresti;
- Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu profesionist, competitiv si dinamic;
- Pachet salarial motivant;
- Telefon de serviciu;
- Masina de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

O noua atitudine, o alta perspectiva!

SC Firenze Com SRL este unul din cei mai activi importatori romani de produse FMCG din EU aflata in plin proces de dezvoltare.
Societatea are ca obiect principal de activitate comercializarea acestor produse si se bucura de rezultate recunoscute de importanti clienti, furnizori, institutii de profil interne si internationale.
Succesele SC Firenze Com SRL sunt sustinute de o echipa de profesionisti tineri, entuziasti si proactivi.
Procesul de devoltare presupune intregirea acestei echipe cu oameni de aceeasi calitate.