Supervisor - filiala Bucuresti

BIP Grup Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea de zi cu zi a echipelor alocate in subordine,
- realizeaza evaluarea si propune spre motivare personalul prestator,
- centralizeaza si prelucreaza informatiile cu privire la calitatea implementarilor,
- estimare volum consumabile,
- dezvolta relatiile cu partenerii BIP Grup.

CERINTE

BIP Grup Romania recruteaza personal cu disponibilitate pentru program full time, dinamic, implicat, proactiv, orientat catre construirea unei cariere in domeniul trade marketing & vanzari.

CERINTE:
- experienta de minim un an in activitati similare,
- disponibilitate pentru program prelungit,
- persoana disciplinata, dedicata, responsabila,
- absolvent (cel mult an terminal) studii superioare.

BENEFICII OFERITE

- autoturism de serviciu,
- compania deconteaza integral contravaloarea cursurilor de formare profesionala,
- compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului,
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

BIP Grup Romania este o companie a grupului international IMSG (http://www.imsg.co.uk) si reprezinta o principala optiune in externalizarea serviciilor de vanzari si trade marketing pentru companii prezent in segmentul FMCG, telecomunicatii, retail, finante&banci, electronice, farmaceutice etc. Cu o structura permanenta de peste 700 angajati, BIP Grup Romania presteaza servicii pentru Colgate Palmolive, Red Bull Romania, Inbev, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Chio, L’Oreal etc.
Pentru mai multe detalii vizitati www.bipgrup.ro sau ne puteti contacta pe adresa contact@bipgrup.ro.