Supervisor -Bucuresti

BIP GRUP ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea echipelor alocate in subordine (supervisori si merchandiseri);
- realizeaza evaluarea si propune spre motivare personalul prestator,
- centralizeaza si prelucreaza informatiile cu privire la calitatea implementarilor,
- dezvolta relatiile cu partenerii BIP Grup.

CERINTE

- experienta de minim un an pe pozitii similare;
- disponibilitate program full time;
- absolvent studii superioare;
- posesor permis conducere categ B;
- bun cunoscator detalii organizare, coordonare proiecte merchandising;
- disponibilitate deplasare;
- bune abilitati comunicare/relationare;
- experienta profesionala FMCG.

BENEFICII OFERITE

- autoturism & telefon de serviciu;
- bonusuri de performanta;
- compania deconteaza integral contravaloarea cursurilor de formare profesionala;
- compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului;
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

Solutia optima de externalizare a serviciilor de trade marketing & sales.