Supervisor Bucuresti

BIP Grup Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea de zi cu zi a echipelor alocate in subordine,
- realizeaza evaluarea si propune spre motivare personalul prestator,
- centralizeaza si prelucreaza informatiile cu privire la calitatea implementarilor,
- estimare volum consumabile,
- dezvolta relatiile cu partenerii BIP Grup.

CERINTE

BIP Grup Romania recruteaza personal cu disponibilitate pentru program full time, dinamic, implicat, proactiv, orientat catre construirea unei cariere in domeniul trade marketing & vanzari.
CERINTE:
- experienta de minim un an in activitati similare,
- disponibilitate pentru program prelungit,
- persoana disciplinata, dedicata, responsabila,
- absolvent (cel mult an terminal) studii superioare.

BENEFICII OFERITE

- autoturism de serviciu,
- compania deconteaza integral contravaloarea cursurilor de formare profesionala,
- compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului,
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

DESCRIEREA FIRMEI

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
BIP Grup Romania este o companie a grupului international IMSG (http://www.imsg.co.uk) si reprezinta o principala optiune in externalizarea serviciilor de vanzari si trade marketing pentru companii prezent in segmentul FMCG, telecomunicatii, retail, finante&banci, electronice, farmaceutice etc. Cu o structura permanenta de peste 700 angajati, BIP Grup Romania presteaza servicii pentru Colgate Palmolive, Red Bull Romania, Inbev, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Chio, L’Oreal etc.