Supervisor

DTH Television Grup SA- Boom TV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervisor-ul raporteaza direct catre DTD Manager;
- Va fi responsabil de rezultatele obtinute de catre echipa de DTD sales representative din subordine;
- Va oferi sustinere si instruire personalului de vanzare;
- Va coordona echipa din subordine.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in coordonarea vanzarilor directe.
- Experienta in distributia de servicii sau produse din domeniul telefoniei mobile, telecomunicatii, IT, home appliance este un avantaj.
- Experienta in conducerea unei echipei de vanzari.
- Studii superioare finalizate.
- Bun utilizator MS Office.
- Foarte buna cunoastere a limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- Salariu la nivel de companie multinationala.
- Va oferim provocarea de a crea si lucra cu proceduri performante, de a angrena colegii si partenerii companiei intr-un sistem de vanzari competitiv.

Compania activeaza in domeniul televiziunii digitale prin satelit(DTH), serviciile oferite fiind accesibile la nivel national .