Super User Sap Inchirieri (Cod: SAP SU VE )

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Consultanta si suport pentru departmentele: Administrare Imobile, Inchirieri si Expansiune
• Analiza si implementarea cerintelor specifice fiecarui departament
• Participare activa la diversele proiecte
• Asistenta la implementarea de procese si sisteme noi, cat si la modificarea unor procese si sisteme.
• Analiza, optimizarea, redefinirea cat si implementarea de procese
• Intretinerea sistemelor pentru departamentele sus numite.
• Sustine departementele in probleme legate de IT / First-Level-Support
• Intocmeste documentatiile pentru procesele specifice tarii
• Pregateste si ofera scoloarire pentru end useri
• Coordoneaza si executa testari in sistem

CERINTE

• Studii economice;
• Experinta de minim 3 ani in domeniu;
• Cunostinte bune de SAP in modulele SD, FI si CO;
• Candidatul ideal dispune de cunostinte in modulele MM, PM si PS;
• Dispune de capacitatea de a lucra in echipa, creativ/-a, orientat-/a catre rezultat, comunicativ-/a;
• Disponibiltate la efort prelungit, flexibilitate si disponibilitate la calatorii prelungite;
• Cunostinte foarte bune de germana- si/sau engleza;

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.

Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.

La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Sunteti interesati?

Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati, CV-ul, o fotografie, copii dupa actele de studii care va reprezinta cel mai bine.

Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.