SUDORI SAF PENTRU LINIE AUTOMATA

VULCAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salarii bune, in functie de calificare si performante
● Bonuri de masa
● Decontarea transportului cu metroul
● Siguranta locului de munca
● Prime de performanta, pentru concediu si sarbatori
● Mediu de lucru performant
● Perfectionare profesionala continua
(specilizari, autorizari/certificari, policalificare)

Vulcan SA, cu peste 100 de ani de experienta, este una dintre cele mai prestigioase companii de industrie grea din Europa centrala si de sud-est, care beneficiaza de cele mai inalte certificari la nivel international (ISO 9001, TUV AD, ASME, API Q1/11E, ISCIR).
Cu clienti companii prestigioase din peste 50 de tari ale lumii, suntem lideri in domeniile cazanelor sub presiune, a unitatilor de pompare pentru petrol si apa, a cazanelor si ventilatoare industriale, a echipamentelor tehnologice si componentelor pentru centrale nucleare.