SUDORI CU EXPERIENTA

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pentru clientul nostru, o renumita companie internationala din Germania, angajam sudori.
- Detinerea autorizatiei constituie un avantaj insa nu este obligatorie deoarece clientul ofera posibilitatea obtinerii acesteia.
- Primul proiect care se va intinde pe o durata de 3 ani de zile este localizat in Bucuresti.
- Persoanele cu potential vor fi selectate si pentru proiectele clientului din Germania.

CERINTE

- Experienta de cel putin 3 ani de zile in sudura CO2, electric, argon;
- Mobilitate (posibilitatea re-locarii). In acest caz, se asigura cazare si transport.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv.

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a recruitment and personnel leasing company .
We collaborate with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).
Availability is the key of success!
By sending us a C.V. in reply to this direct announcement, you agree that the representatives of Royalty Jobs and third parties see, use and process your personal data.