SUDOR ELECTRIC / ARGON

Vulcan S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza sudurii in argon pe tevi de inox, cu procent de remaniere de maxim 8%

CERINTE

- calificare de sudor
- experienta in sudura electric / argon

BENEFICII OFERITE

- posibilitetea de a lucra in strainatate la punctele noastre de lucru, incluzand diurna, cazare, transport si masa de pranz;
- tichete de masa pentru fiecare zi lucrata;
- includerea in programele noastre de scolarizare si policalificare.

Vulcan SA are peste 100 de ani de experienta si este una dintre cele mai prestigioase companii din industria grea din Europa centrala si de sud-est.
Societatea beneficiaza de cele mai inalte certificari la nivel international (ISO 9001, TUV AD, ASME, API Q1/11E, ISCIR) si colaboreaza cu firme prestigioase din peste 50 de tari ale lumii.
Vulcan SA este lider in domeniile cazanelor sub presiune, a unitatilor de pompare pentru petrol si apa, a cazanelor si ventilatoare industriale, a echipamentelor tehnologice si componentelor pentru centrale nucleare.