Sudor

DAAS International Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Executa sisteme de prindere, izolatie si suduri in cupru, pentru instalatiile frigorifice ;
• Executa diverse operatiuni specifice montajului din domeniului de activitate (frigotehnie).

CERINTE

• Studii medii de specialitate, de preferinta sudor;
• Experienta min 1-2 ani;
• Cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor frigorifice comerciale si industriale ;
• Seriozitate, capacitate de a lucra in echipa;
• Atentie la detalii si atentie distributiva;
• Disponibilitate la deplasari;
• Rezistenta la stres;
• Permis de conducere categoria B (un avantaj) ;

BENEFICII OFERITE

• Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa, stabila
• Tichete de masa/ diurna
• Tichete cadou de sarbatori
• Cazare si transport asigurate

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier