Subsidiary Manager Romania

Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma angajatoare:
Unul dintre cei mai mari importatori si distribuitori de piese de schimb in Ungaria. Firma a fost fondata in 1991, iar in prezent numarul angajatilor este de 250 persoane.

In Ungaria are 28 de filiale si în jur de 2500 de colaboratori. In 1998 a deschis prima filiala in afara Ungariei - la Cluj Napoca si din 2002 sunt prezenti si in Belgrad, Serbia.

Pentru filiala din Bucuresti recrutam Director Adjunct
Sarcini si responsabilitati:
- coordoneaza activitatea personalului aferent filialei din Bucuresti

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta in domeniul auto
- experienta pe un post similar de conducere constituie avantaj
- bune abilitati de comunicare
- cunostinte limba maghiara nivel avansat
- carnet de conducere categoria B
- disponibilitate de deplasare si relocare

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
telefon
masina de serviciu

Trenkwalder SRL este filiala in Romania a companiei multinationale ce activeaza in Europa Centrala si de Est, avand experienta in domeniul recrutarii si plasarii fortei de munca permanenta si temporara.

Head Office Romania:
Bld. 16 Decembrie Nr. 14 Ap. 9
300 174 Timişoara
Tel.: +40/256/293 608
inforomania@trenkwalder.com
www.trenkwalder.com/eu/