Studenti la Biochimie, Biotehnologii, Farmacie- faceti cariera in vanzare!

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta cel mai mare retail-er international de suplimente nutritive si unul dintre cei mai importanti producatori in acest domeniu. La nivel mondial este reprezentat de o retea de peste 6900 de magazine deschise in SUA si in alte 48 de tari. In Romania exista o retea de 4 magazine iar produsele sunt listate si in marile lanturi de farmacii.

Te invitam sa te alaturi echipei de profesionisti !

Daca esti pasionat de domeniul nutritiei, pharma, alimentatiei sanatoase, te invitam sa descoperi produsele clientului nostru.
Vei oferi consultanta de specialitate clientilor magazinelor cu privire la produsele comercializate.
Toate magazinele sunt situate in mall-uri.

CERINTE

Cerinte
- excelente abilitati de comunicare;
- dorinta de munca si seriozitate;
- buna capacitate de adaptare si de asimilare a cunostintelor legate de suplimente;
- persoana atenta la detalii, minutioasa;
- respecta regulile interne;
- aspect si atitudine de inalta tinuta.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati reale de crestere profesionala;
- traininguri specializate;
- pachete salariale care te vor motiva pe parcurs (baza fixa+ comisioane+bonificatii);
- ne dorim sa ajungi un bun leader si de acea vom fi atenti la traseul tau si la rezultatele tale.
Pentru mai multe detalii, te invitam sa accesezi: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.