Studenti la Biochimie, Biotehnologii, Farmacie- faceti cariera in vanzare!

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

La nivel mondial clientul nostru este reprezentat de o retea de peste 6900 de magazine deschise in SUA si altre 48 de tari.

Cel mai important retailer de suplimente nutritive si unul dintre cei mai importanti producatori in acest domeniu, vine si in orasul tau- Cluj si Timisoara.

Te invitam sa te alaturi echipei de profesionisti !

- daca esti pasionat de domeniul nutritiei, pharma, alimentatiei sanatoase, te invitam sa descoperi produsele noastre pentru a reusi impreuna sa le promovam in cadrul magazinelor situate in cadrul mall-urilor din Bucuresti,
- in curand vom ajunge si in orasul tau, Cluj si Timisoara sunt urmatoarele 2 locatii unde vom deschide noi puncte de lucru;
- asteptam sa te alaturi echipei si iti promitem ca te vom transforma in cel mai bun specialist in vanzare suplimente nutritive si produse cosmetice.
- studii finalizate sau in curs de finalizare in biotehnologii, biochimie, control alimentar, farmacie;

CERINTE

Cerinte
- excelente abilitati de comunicare;
- dorinta de munca si seriozitate;
- buna capacitate de adaptare si de asimilare a cunostintelor legate de suplimente;
- persoana atenta la detalii, minutioasa;
- respecta regulile interne;
- aspect si atitudine de inalta tinuta.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati reale de crestere profesionala;
- traininguri specializate;
- pachete salariale care te vor motiva pe parcurs (baza fixa+ comisioane+bonificatii);
- ne dorim sa ajungi un bun leader si de acea vom fi atenti la traseul tau si la rezultatele tale.

Asteptam cv-urile la: cv@qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.